وبلاگ

15 آذر, 1397

چگونه بهترین شوینده فرش را تهیه کنیم؟

این مقاله شامل توصیه هایی تخصصی می شود که نحوه انتخاب بهترین شوینده فرش را به شما نشان می دهند تا بتوانید به سرعت و به راحتی زمین خود را تمیز و تازه کنید.
یک شوینده فرشی که از کیفیت خوبی برخوردار است می تواند با بخشیدن زندگی جدید در هر دفعه مصرف به فرشتان تازگی ببخشد. اما نمونه های نامرغوب زیادی وجود دارند. در واقع یک چهارم تمامی نمونه هایی که برای این مقاله تست شده اند آنقدر بد بوده اند که دوری کردن از آن ها توصیه شده است. از آن جهت که شوینده فرش می تواند سرمایه گذاری بسیار بزرگی باشد، قطعا انجام تحقیقات کوچک پیش از سر زدن به مغازه به صرفه خواهد بود.

شوینده های فرش شامل چه انواعی می شوند؟

به صورت عمده دو نوع شوینده فرش وجود دارد. شوینده های فرش استاندارد فرش های شما را تمیز خواهند کرد ولی قادر به جمع کردن آشغال ها و از بین بردنشان نیستند و شما ابتدا باید فرش را جارو بکشید. تمیزکننده های چند کاره یا دو کاره می توانند علاوه بر شستن فرش، نیاز به استفاده از جارو برقی را برطرف کنند. اگر شما مشکل جا دارید، شوینده فرش چند کاره قطعا گزینه خوبی برای شما خواهد بود، ولی هنوز مدل دو کاره آن که بتواند رقیب یک جارو برقی به تنهایی باشد و نقش آن را به همان خوبی ایفا کند پیدا نشده است. فراموش نکنید که شوینده های چند کاره هرگز نمی توانند از حیث قدرت تمیز کردن با جارو برقی در یک رده قرار بگیرند.

آیا شوینده های فرش می توانند روی زمین خالی هم مورد استفاده قرار بگیرند؟

برخی از شوینده های فرش می توانند روی زمین هم استفاده بشوند اما حتما در صورتی که تمایل دارید مدلی را بخرید که بتوان از آن در سطح های مختلف استفاده کرد ، مشخصات آن را قبل از خرید چک کرده و از این مورد اطمینان حاصل فرمایید. هر چند این خیلی مهم است که از شوینده های فرش یا ماشین های چند کاره روی لمینت بدون محافظ یا سطح چوبی استفاده نکنید. این از آن جهت است که این سطح ها به راحتی با آب صدمه می بینند.

مفیدترین ویژگی های شوینده های فرش شامل چه مواردی می شوند؟

تعدادی از ویژگی های شوینده های فرش هستند که می توانند برای تسریع بخشیدن شست و شو و تاثیرگذار کردن آن به شما کمک کنند. این موارد ممکن است سبب افزایش قسمت شوند و از همین جهت بد نیست اگر به این که واقعا به کدام نوع احتیاج دارید خوب فکر کنید. برخی از مفیدترین ویژگی های آن ها شامل موارد زیر می شود:

  • ترکیب کننده خودکار: برخی شوینده های فرش آب و مایع شست و شو را به صورت خودکار ترکیب کرده و در زمان به شما کمک می کنند.
  • ابزاری برای درزها: برای تمیز کردن فضاهای باریک و کنج های کم فاصله.
  • اسپری مایع شست و شو: برای از بین بردن لکه های سخت قبل از شروع شستن مورد استفاده قرار می گیرد.
  • مکنده خشک: ویژگی شوینده های چند کاره برای برداشتن آشغال پیش از شست و شو.
  • برس دستی: برای تمیز کردن پله ها، لوازم خانگی و سایر سطوح فرش شده.
  • ابزار توربو: برس دستی قابل چرخش برای مناطق عمیق که نمی توان با سری زمین عادی به آن دست پیدا کرد.
  • تولید گرمای مخزن آب: برای افزایش تاثیرگذاری شست و شو به کمک گرم نگه داشتن آب.

چه مقدار باید برای خرید شوینده فرش هزینه کنم؟

قیمت شوینده فرش دامنه نسبتا گسترده ای دارد و طبق تست هایی که روی این محصول ها انجام شده، ثابت شده است که خریداری این محصول ارزش صرف پولی بیش از مقدار مینیمم را دارد و در این صورت است که می توانید روی مدلی که تهیه کرده اید حساب کنید و نسبت به این مورد آسایش خاطر داشته باشید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
اخبار و مطالب
About admin

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

قالیشویی ارم فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با بکار گیری دستگاهای تمام اتوماتیک و کارشناسان با تجربه صنعت فرش و پرسنل خوش برخورد و کاملا اموزش دیده در خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز اماده میباشند

× پشتیبانی واتساپ