وبلاگ

29 فروردین, 1398

قالیشویی خانگی

در این مقاله راهنمایی های مورد نیاز شما برای قالیشویی خانگی در مواجهه با هر گونه لکه ای بیان شده اند و شما به عنوان خواننده بهتر است این مقاله را به چشم مرجعی ببینید که به همراه شما به جنگ تمامی لکه ها- از سرسخت ترین ها گرفته تا جزئی ترین ها- می آید و باعث می شود دیگر تردیدی نداشته باشید و در صورت نیاز و مواجهه با هر گونه لکه سریعا به این مقاله مراجعه کرده و هر گونه لکه را در چند دقیقه کاملا از بین ببرید! پس با ما همراه باشید و شک نکنید که ما قدم به قدم و لکه به لکه به همراه شما خواهیم بود.

راهنمای قالیشویی لکه جوهر

تمیز نگه داشت فرش های خانگی بر خلاف ظاهرش اصلا هم کار راحتی نیست. از کثیفی گرفته، تا غذا و حتی لکه های جوهر روی فرش، هال شما، اتاق خواب ها و نشمینتان همگی هر روز هر هفته باید آزمون پس بدهند و خدا نکند که روزی فرا برسد که یکی از این فرش ها در این امتحان رد شود!

حالا در ذهن خودتان به این سوال خوب فکر کنید و پاسخ دهید. شما چگونه از شر لکه های مزاحم جوهر که باعث می شوند فرشتان کثیف به نظر برسد خلاص می شوید؟ اولین قدم این است که در اسرع وقت دست به کار شوید و در رابطه با لکه جوهر از خود بدون درنگ و سریعا واکنش نشان دهید. هر چه جوهر خشک تر شود، شک نکنید که سخت تر هم می توان آن را از بین برد. پس هنگام مواجهه با آن درنگ نکنید. با استفاده از این راهنما برای پاک کردن جوهر از روی فرشتان، شما راهنمایی و آموزش گام به گام خواهید داشت تا لکه های سرسخت را شکست دهید.

خب حالا نوبت به سوال اصلی می رسد.

چگونه لکه های جوهر را به خوبی از روی فرشم پاک کنم؟

پیش از این که زانوی غم بغل بگیرید یا تلفن را بردارید و با تمامی قالیشویی های درون شهرتان تماس بگیرید، بیایید فرش خود را بررسی کنید و نوع آن را بشناسید. در صورتی که این فرش دارای الیاف طبیعی می باشد، حتما حتما این مراحل را رعایت کنید تا لکه جوهر به راحتی از روی فرشتان پاک شود و به کلی از بین برود:

  • دو قوطی اسپری موی ارزان تهیه کنید- ممکن است به این میزان نیاز داشته باشید اما همه این ها بستگی به سرعت از بین رفتن لکه شما دارد.
  • این اسپری مو را روی لکه جوهر روی فرشتان اسپری کنید. این کار باعث می شود این جوهر نرم شود.
  • با استفاده از یک حوله پارچه ای سفید، این مایع را خشک کنید. لکه را نسابید! این روند را آنقدر تکرار کنید که لکه کاملا از بین برود.
  • زمانی که ناحیه کاملا خشک شد، با دست خود ناحیه مذکور را دست بکشید و صاف و مرتب کنید و سپس برای اطمینان آن را جاروبرقی بکشید.

این کار باعث می شود هر ردی که از جوهر یا مایع اسپری باقی مانده، به کلی از بین برود.

حالا به این سوال جواب دهید.

چگونه فرشم را از لکه های دائمی جوهر تمیز کنم؟

  • لکه جوهر را با الکل یا اسپری موی بدون چربی مرطوب کنید.
  • زمانی که شروع به خشک کردن ملایم لکه جوهر از فرش می کنید، باید بتوانید شاهد انتقال رنگ از روی فرش به حوله باشید.
  • زمانی که ناحیه کاملا عاری از لکه شد، ناحیه را با یک حوله آغشته به آب گرم خشک کنید.

در صورتی که این روش تمامی قسمت های جوهر دائمی را از فرشتان پاک نکرد، مراحل بالایی را تکرار کنید و برای این کار از اسپری مو استفاده کنید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
اخبار و مطالب
About admin

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

قالیشویی ارم فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با بکار گیری دستگاهای تمام اتوماتیک و کارشناسان با تجربه صنعت فرش و پرسنل خوش برخورد و کاملا اموزش دیده در خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز اماده میباشند

× پشتیبانی واتساپ