وبلاگ

23 آبان, 1398

رفع الودگی و بوی حیوانات خانگی

همه حیوانات خانگی را دوست دارند و گاهی اوقات با آن ها مانند اعضای خانواده خود برخورد می کنند. اما اگر شما دارای یک حیوان خانگی هستید به خوبی می دانید که گاهی اوقات آن ها بر اثر ناخوشی یا عوامل دیگر لکه هایی را روی فرش یا مبل های تزئینی شما به جود می اورند و باعث به وجود اومدن بوی نامطبوع شده و همچنین ظاهر وسایل شمارا خراب می کنند. در قدم اول شما باید به او اموزش دهید تا کجا ادرار و کند تا دیگر این مسائل برایتان پیش نیاد و همچنین برای پاک کردن شرکت ما قطره هایی را به شما معرفی می کند تا با استفاده ار آن از شر لکه و بویش خلاص شوید تا به راحتی بتوانید به خانه خود مهمان دعوت کرده و نگران بوی بد و لکه نباشید.
از بین بردن بوی حیوان خانگی
گاهی اوقات شما می توانید لکه ایجاد شده را مخفی کنید اما مسئله بوی آن را نمی توان به سادگی از کنارش گذشت. این بو می تواند تا مدت ها پس از جریان باقی بماند و حتی گاهی اوقات حیوانات جای مخصوصی را برای خود در خانه نشان کرده اند که همیشه به آن جا می روند و دوباره بوی ناخوشایند در آن مکان ایجاد می کنند. شما باید بلافاصله بعد از این که حیوان کار خودش را انجام داد اقدام به از بین بردن بو کنید در غیر این صورت با انداختن فاصله زمانی رفع بوی بد دشوارشده و یا در برخی موارد مجبور می شوید با یک شرکت نظافت تماس حاصل کنید.
قالیشویی ارم از محصولات پیشرفته و تمیزی استفاده می کند که میتواند بوی نامطبوع ایجاد شده روی فرش و مبل شمارا از بین ببرد. این محصولا برخی شامل انزیم تجزیه بو هستند که منبع بو را از بین می برند.
در صورت نیاز به کمک تخصصی برای از بین بردن بوی حیوانات خانگی و تمیز کردن مبل و فرش خود با قالیشویی ارم تماس بگیرید.
نکاتی درباره رفع بوی حیوانات خانگی
اگر دارای یک حیوان خانگی هستید این احتمال وجود دارد که با بوی نامطبوع حیوانتان مواجه شوید و مجبور شوید برای از بین بردن آن بو اقداماتی انجام دهید. گاهی اوقات خودتان می توانید این کار را انجام دهید اگر نتوانسیتد ما یک سری راهنمایی هایی رو برای شما در نظر گرفته ایم.
نکته اول: منبع بو را مشخص کنید
به نظر کار راحتی می رسد اما گاهی اوقات منبع بو با به راحتی دیده نمیشود و اثراتی از آن باقی می ماند. برای پیدا کردن آن شما می توانید روی دست و زانو های خود بی افتید و محل را بوکنید اما اگر این کار ناخوشایند بود راه حل دیگری نیز هست , ادرار حیوانات خانگی دارای نمکی است که زیر نور سیاه قابل مشاهده است. با تهییه یک چراغ قوه ارزان قیمت با نور سیاه(حدود 10 دلار) شما می توانید این کار را انجام دهید. تنها کافیست چراغ های خانه را خاموش کرده و چراغ قوه را روشن کنید تا لکه های نمایان شوند.
نکته دوم: رفع بو
اکنون که مکان را شناسیایی کردید باید اقدام به از بین بردن لکه بکنیید اما گاهی اوقات این کار دشوار زیرا در برخی موارد لکه نه تنها در سطح بلکه درون بالشت پشتی نفوذ و یا کف زیرین آن نیز خیس شده باشد.
اگر به این مورد برخورد کردید بدانید که این بو به راحتی از بین نخواهد رفت و باید از فروشگاه های مربوطه محلول انزیمی خریداری کنید. این انزیم ها بو را تجزیه می کنند و کاملا منبع بو را از بین می برند و بسیار ضروری هستند. این فرایند تجزیه بو در برخی موارد چند روز به طول می انجامد.
اگر بو از بین نرفت چه کنیم؟
ایا زمان کافی برا تمام شدن فرایند تجزیه انزیم را اختصاص داده اید؟ گاهی اوقات این بود قبل از بهتر شدن بدتر می شود. اما اگر تمامی تلاشتان بی حاصل بود مجبور می شوید با یک متخصص تمام حاصل فرمایید. خدمات پیشرفاه ای در این زمینه ها ارائه می شود. برای مثال قالیشویی ارم به منزل شما امده و مشاوره و براورد رایگان در اختیار شما قرار می دهد.
بسته به نوع و شدت مشکل شما شرکت گاهی مجبور به تعویض بالشتگ اسیب دیده, عایق بندی کف و زیری آن, تعویض نوار چسب و یا حتی نصب یک اوزون ساز برای تجزیه بو شود.
بعد از رفع لکه به حیوان خود توجه کنید. برخی از این بوها که توسط انسان قابل تشخیص نیستند را می توان از طریق رفتار حیوانات خانگی تشخیص داد. ان ها اغلب به محلی که کار خود را انجام داده اند باز می گردند. اگر این اتفاق زیاد رخ بدهد ممکن حیوان شما عفونت ادراری داشته باید بهتر است به دامپزشک مراجعه کنید. علل دیگر نیز می تواند شامل تغییر در محیط , عضوی جدید در خانواده (مانند نوزاد) و یا تغییر رژیم غذایی باشد. حیوانات گاهی با ادرار بر روی وسایل استرس خود را نشان می دهند.
برای بهره مندی از مزایای تمیز کردن فرش و همچنین مشاوره رایگان ما شمارا دعوت می کنیم تا با ما تماس حاصل فرمایید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
اخبار و مطالب
About admin

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

قالیشویی ارم فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با بکار گیری دستگاهای تمام اتوماتیک و کارشناسان با تجربه صنعت فرش و پرسنل خوش برخورد و کاملا اموزش دیده در خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز اماده میباشند

× پشتیبانی واتساپ