وبلاگ

30 مرداد, 1398

قالیشویی لکه ها و بوهای حیوانات خانگی

حیوانات خانگی بامزه هستند و با گذر زمان بخشی از خانواده محسوب می شوند. با این حال، نمی توان فراموش کرد که صاحب حیوانات خانگی بودن باعث نگرانی های زیادی میشود که تنها در رابطه با حیوانتان محدود نمی شوند: مثلا دغدغه وسایل خانه و تمام چیزهای دور و برتان. همه صاحبان حیوانات خانگی کاملا آگاه هستند که داشتن یک حیوان خانگی تضمین کننده این است که هر از گاهی اتفاقات نه چندان خوشایند میفتند. لکه هایی حیوانات خانگی ایجاد می کنند می توانند خیلی از وسایل شما را تخریب کنند و نیاز به قالیشویی عمیق و شست و شوی سایر اثاثیه  را بالا ببرند. در کنار مسئله لکه، مسئله بو وجود دارد که درگیری خیلی از صاحبان حیوانات خانگی است.  لکه و بوی حیوانات خانگی همواره می توانند باعث خستگی و درگیری بسیاری از افراد شوند. در صورتی که ندانید چطور می شود با این لکه ها مقابله کرد و آن ها را از بین برد شرایط بدتر نیز می شود: وقتی‌ حیوان خانگی در خانه دارید، علاوه بر این که باید درگیر این باشید که کدام ماده شیمیایی برای وسایلتان مناسب است، باید از موادی استفاده کنید که برای حیوانتان ضرری نداشته باشند. برای همین هم هست که قالیشویان حرفه ای وجود دارند که به شما در این موارد در کوتاه ترین زمان ممکن کمک می کنند!

پیدا کردن منبع آلودگی و بو

برخی اوقات ممکن است فرشتان بوی نامطبوعی گرفته باشید اما دقیقا ندانید که بو از کدام قسمت است. بیشتر مردم دوست ندارند که چهار دست و پا روی فرش راه بروند تا منبع بو را پیدا کنند! خیلی از قالیشویی ها برای پیدا کردن لکه ادرار روی فرش از تکنولوژی نور UV استفاده می‌کنند تا منبع مشکل را بیابند. لکه های ادرار در خیلی موارد با چشم قابل شناسایی نیستند، اما استفاده از نور UV به متخصصین کمک می کند که محل لکه ها را به طور دقیق پیدا کنند و به صورت کامل محل را اکه زدایی کنند. بسیاری از روش های لکه زدایی خانگی و موادی که برای قالیشویی از سوپرمارکت ها می خرید قادر به پاک کردن کامل ادرار از فرش نیستند. برای قالیشویی کامل و عمیق ادرار، شما قطعا به کمک قالیشویان حرفه ای نیاز دارید.

فرآیند بوزدایی و لکه زدایی شامل چه کارهایی می شود؟

بوها و لکه های ناشی از مایعات بدن احتیاج به فرآیند تمیز کردن و پاک سازی مخصوص خود را دارند و تنها قالیشویان حرفه ای از پس آن ها بر می آیند. هر لکه ای برای پاک شدن احتیاج به پروسه و ابزارآلات مخصوص خود دارد.

برخی لکه ها ممکن است با فرآیندی ساده و ابزارآلات ابتدایی به‌ طور کامل پاک شوند و احتیاجی به قالیشویی عمیق نداشته باشند. اما برخی لکه های دیگر_ و اغلب لکه های ادرار از این نوع هستند_ احتیاج به ابزارآلات پیشرفته تر و فرآیند های آنتی باکتریال دارند تا کاملا از بین بروند و مشکل ساز نشوند.

انواع دیگر لکه های ناشی از حیوانات

لکه مدفوع و ادرار تنها لکه هایی نیستند که حیوانات خانگی روی فرش تان ایجاد می‌ کنند. اگر در خانه تان سگ داشته باشید، از مشکلاتی که ممکن است برای فرشتان ایجاد شود لکه های گل و کثیفی های بیرون خانه هستند. این لکه ها می توانند تاثیر بزرگی روی ظاهر خانه تان داشته باشند به خصوص اگر فرش یا موکت هایتان رنگ روشنی داشته باشند. لکه های گل را ممکن است بتوان تا حدی با شوینده ها و پاک کننده های خانگی از بین برد اما بعضی وقت ها نیز تنها چاره شما قالیشویی حرفه ای خواهد بود.

نوع سوم لکه ای که حیوانات خانگی باعثشان هستند، لکه های مو هستند. باید به یاد داشت که تنها جدا کردن موها از فرشتان یک مسئله نیست؛ مشکلی که واقعا می تواند باعث دردسر شود باکتری ها و قارچ هایی هستند که ممکن است با باقی ماندن موها به صورت طولانی در فرش در بین الیاف فرش و موها رشد کنند.

[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]
اخبار و مطالب
About admin

2 Comments
  1. عالی بود ممنونم واقعا خیلی مطالب شما بدردم خورد

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

قالیشویی ارم فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با بکار گیری دستگاهای تمام اتوماتیک و کارشناسان با تجربه صنعت فرش و پرسنل خوش برخورد و کاملا اموزش دیده در خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز اماده میباشند

× پشتیبانی واتساپ