وبلاگ

28 شهریور, 1398

گیاهانی که می توانید برای پاک کردن فرش از آن ها استفاده کنید

زمانی که شما از شوینده های معمولی دست کشیده و مایلید به سمت راه حل های طبیعی تر بروید بهتر از بدانید از چه نوع گیاهانی می توانید استفاده کنید. گیاهان مورد استفاده بوی خوشایندی دارند و فضا را نامطبوع نمی سازند همچنین طی مرور زمان از بین رفته اثرات شیمیایی مخرب از خود بجای نمیگذارند. گیاهانی که می توان از آن ها برا شست و شوی فرش استفاده کرد ضروری هستند.
برای ضدعفونی و رفع بوی نامطبوع ترکیب روغن اسطوخودوس و جوش شیرین را می توانید بعد از جارو کردن فرش به عنوان پودر استفاده کنید تا فرش شما بوی تازگی و طراوت دهد.
اگر فرش ما بوی تندی دارد دلیل آن می تواند وجود باکتری باشد. ترکیب روغن های اکالیپتوس و درخت چای می تواند گزینه مناسبی برا رفع باکتری های فرش شما باشد.
فرش شما باید سالی یک بار به یک قالیشویی حرفه ای فرستاده شود. قالیپشویی های مجر برای برقراری سلامت شما و همچنین نظافت محیط می کوشند.خدمات قالیشویی ارم با استفاده از متود های سازگار محیط زیست راه حل های شست و شوی گیاهی را به شما ارائه می دهد.
قالیشویی های حرفه ای از محلول های سازگار با محیط استفاده می کنند که PH متعادل دارند.همچنین از آبی استفاده می کنند که فاقد املاح است. متخصصین قالیشویی می توانند تمام نیاز های فرش شمارا برطرف کنند و نحوه تمیز کردن هرگونه فرش را به خوبی می دانند. خدمات قالیشویی ارم را دریافت کرده و از کیفیت آن اسوده خاطر باشید .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
اخبار و مطالب
About admin

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

قالیشویی ارم فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با بکار گیری دستگاهای تمام اتوماتیک و کارشناسان با تجربه صنعت فرش و پرسنل خوش برخورد و کاملا اموزش دیده در خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز اماده میباشند

× پشتیبانی واتساپ