وبلاگ

16 اسفند, 1397

نکات قالیشویی و راز مراقبت از فرش ها

تا به حال به این دقت کرده اید که “بویی” که به حیوانات نسبت می دهید از فرش ها، قالی ها و کف پوش های خانه می آیند؟ در صورتی که این خانه خانه ی شما نباشد بیشتر این موضوع به چشم می آید. ممکن است دیگر حس بویاییتان در اثر بودن مداوم در این فضای سنگین تضعیف شده باشد. اما زمانی که در یک محیط دیگر قرار می گیرید به نظر می رسد این بوها شدتشان دو برابر می شود. آیا تا به حال برای شما این اتفاق نیفتاده است؟ خب؛ به طور خلاصه ما نمی خواهیم کسی در مورد خانه شما این فکر را کند، پس بیایید در مورد بهترین راه های از بین بردن بوهای مختلف حیوانات خانگی صحبت کنیم. می توانیم همچنین در مورد بهترین راه های قالیشویی و از بین بردن لکه های مربوط به حیوانات خانگی نیز صحبت کنیم یا این که کدام فرش ها برای حیوانات خانگی مناسب ترند و چگونه از آسیب های احتمالی آینده جلوگیری کنیم.

چگونه بوی ادرار سگ را در فرش از بین ببریم؟

یکی از رایج ترین سوالاتی که از مشتریان می پرسیم این است که “چگونه از شر بوی سگ راحت شویم؟”. اگر شما هم دنبال روشی برای این کار به تنهایی هستید، این راه بسیار سریع است و می توانید آن را در خانه امتحان کنید:
اسپریی با بوی خنثی تهیه کنید که شامل دو قاشق غذاخوری سرکه سفید و دو لیوان آب می شود. بهترین راه این است که بطری اسپریی تهیه کنید که رطوبت مناسبی دارد و حتما آن را قبل از استفاده خوب تکان دهید. هوا، فرش و هر نوع کف پوش ضد آبی را که دارید آب پاشی کنید.
راه درست کنار آمدن با بوی حیوانات خانگی این است که فرش را با یک محصول کاملا طبیعی ضد عفونی کنید. مواد اولیه ای که برای ساخت محصولات پیشرفته ضد عفونی فرش استفاده می شوند، فعالیت باکتری ها را کاهش داده و از این طریق باعث می شوند بو کم و غیر قابل تشخیص شود.

چگونه از شر لکه های ادرار حیوانات خانگی خلاص شویم و آن ها را قالیشویی کنیم؟ (روش اول)

نقطه مورد نظر را تا جای ممکن خشک کنید.
نقطه را با یک از بین برنده بو و لکه آنزیمی خیس کنید و آن را آزادانه به این ناحیه بزنید. محصولات آنزیم اساس، جلوی رشد باکتری ها را می گیرند و بوهایی را که از فرش می آیند را خنثی می کنند.
از دستمال توالت برای جذب هشتاد درصد لکه ی آنزیمی و از بین برنده بو استفاده کنید و از این طریق می توانید فرش را مرطوب نگه دارید اما در عین حال از حالت خیسی مفرط آن را خارج کنید. بگذارید این مواد روی فرش به مدت چهل و هشت ساعت استراحت کنند و سپس زمانی که فرش خشک شد آن را جارو برقی بکشید.
اگر هنوز بو باقی مانده و قوی تر از این بوده که به این راحتی از بین برود، موارد دوم و سوم را تکرار کنید.

(روش دوم)

با یک پارچه سفید یا دستمال توالت ناحیه مورد نظر را تا حد ممکن خشک کنید.
دو واحد سرکه سفید و دو واحد آب را با یکدیگر ترکیب کنید.
جوش شیرین را روی ناحیه بپاشید و ترکیب را بالای ناحیه اسپری کنید.
بگذارید محلول به مدت چند دقیقه استراحت کند و سپس ناحیه را کاملا به کمک فشار دادن نقطه به اندازه ای که تمام رطوبت آن خارج شود خشک کنید. لکه را مالش ندهید، فقط محکم آن را بفشارید و سپس بگذارید خشک شود.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
اخبار و مطالب
About admin

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

قالیشویی ارم فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با بکار گیری دستگاهای تمام اتوماتیک و کارشناسان با تجربه صنعت فرش و پرسنل خوش برخورد و کاملا اموزش دیده در خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز اماده میباشند

× پشتیبانی واتساپ