وبلاگ

5 تیر, 1398

کارخانه قالیشویی

تعمیر و نگهداری قالیچه

این مهارت ها و ماشین آلات و متخصصان قالیشویی ارم فرش گرد هم آمده اند تا بهترین خدمات را ارائه دهند. با توجه به طیف وسیع آموزش های نیروهای ارم فرش در حوزه تکنیک های ترمیمی از قبیل بافندگی، ترمیم، رفو و… شما با طیب خاطر می توانید فرش های ارزشمند خود را به مابسپارید تا دوباره غرور و زیبایی خود را بدست بیاورند.
در هر کجا که باشد ما برای تعمیر و بازسازی فرش ها به شما مشاوره می دهیم و بهترین راه کار را به شما توصیه میکنیم، ما حتی توصیه هایی را برای کمک به مراقبت از فرش هایتان به شما ارائه می دهیم. خدمات قالی های زینتی و عتیقه به طور کامل بیمه شده و تضمین شده است.
پس از هر اتفاقی که منجر به خراب شدن فرش ها می شود ، بسیاری از مردم سعی می کنند که با انواع لکه بر ها لکه فرش را پاک کنند و امیدوار هستند که می توانند وضعیت را مدیریت کنند اما متاسفانه وضعیت را بدتر از قبل می کنند .
با این حال، تعداد کمی از آنها می دانند که هر لکه به علت عوامل مختلف ایجاد می شود و به ترتیب نیاز به روش دقیق تمیز کردن عمیق دارد!

چطور فرش ها در محل شستشوی حرفه ای فرش تمیز می شوند؟

• مرحله 1 تخلیه گرد و غبار
• مرحله 2 شستشو
• مرحله 3 CENTRIFUGE
• مرحله 4 خشک کردن
• مرحله 5 CONTROL LAST، FUZZ حذف و بسته بندی

چطور این مراحل انجام می شود؟

تمیز کردن، شستشو و پردازش مرکزی باید با ماشین انجام شود
فرآیند خشک کردن باید در یک اتاق مخصوص با دستگاه خشک کردن فرش انجام شود
فرآیند کنترل و بسته بندی می تواند با ماشین انجام شود یا به صورت دستی بر روی یک میز بزرگ انجام شود

چه الزاماتی برای ساخت یک کارخانه شستشوی فرش حرفه ای لازم است؟

متوسط 150-300 متر مربع فضا برای تمام ماشین آلات.
حداقل 2 نفر برای تخلیه گرد و غبار، شستشو و بسته بندی نیاز دارند یک نفر برای جابجایی و توزیع فرش قرار دارند.

ماشین های شستشوی اتوماتیک
ماشین های شستشوی اتوماتیک فرش به شما در صرف هزینه ها، افزایش بهره وری و سودآوری کسب و کار قالیشویی کمک می کند. هزاران نفر از مشتریان ما به تجهیزات ما اعتماد دارند. ماشین های اتوماتیک فرش (نوع ریل و نوع جدول)، ماشین های فرش شویی اتوماتیک و فرش خشک کن سانتریفوژ. داشبورد های فرش اتوماتیک به شما کمک می کند تا زمان و نیروی کار را ذخیره کنید و در هزینه های مواد شیمیایی صرفه جویی کنید.
مطالعات ثابت کرده اند که از6 متر مربع فرش تقریبا 50 تا 100 گرم گرد و غبار از طریق دستگاه های مکش گرد و غبار بیرون می آید. استفاده از این دستگاه زمان، آب و تمیز کردن مورد نیاز برای تمیز کردن نهایی را کاهش می دهد. 300 تا 500 متر مربع فرش را می توان در حدود یک ساعت از طریقاین دستگاه گرد و غبار زدایی کرد. مصرف الکتریسیته ساکن 4 کیلووات است، که باعث می شود که آن نیز برای استفاده و نگهداری آسان باشد.

• داشبورد فرش AUTOMATIC
• ماشین شستشوی اتوماتیک
• CENTRIFUGE WRINGER – DRYER

برای تمیز کردن فرش شما به این سه ماشین و مراحل اصلی نیاز دارید علاوه بر اینها، تجهیزات دیگری مانند واشر دستی فرش، بخار فرش و پاک کننده ها، بالابر فرش و ماشین حمل و …. را برای خدمات تمیز کردن فرش نام برد.

تمیز تر، سریع تر، آسان تر با قالیشویی ارم فرش
قالیشویی ها برای ارائه بهترین خدمات در سراسر جهان به ماشین های اتوماتیک نیاز دارند. ماشین های اتوماتیک فرش ماشینی، دستگاه های سانتریفیوژ برقی فرش، دستگاه های مکش گرد و غبار، برس ها ی تخت و دوار و تمیز کننده فرش ، دستگاه های رطوبت گیرو پاک کننده ها، همه در کارخانه قالفیشویی ارم فرش با آخرین فن آوری ها استفاده می شود.
رضایت مشتری و بازخورد مثبت از مشتریان انگیزه ما را برای همیشه به جلو حرکت میدهد.

فرایند ما:
قالیچه شما قبل از شستشو برای ارزیابی میزان خشکسالی، هر لکه یا آسیب موجود، شرایط لبه ها و حاشیه ها مورد بررسی قرار می گیرد.
برای مکش گرد و غبار قبل از شستشو فرش را به حداکثر میزان خشکی میرسانیم.
فرآیند تمیز کردن مناسب انتخاب می شود که در بیشتر موارد، غوطه وری خواهد بود.
اگر فاکتورهای اضافی مانند آلودگی ادرار، آسیب های حشرات و یا بوها وجود داشته باشد، ممکن است فرش شما نیاز به ضد عفونی داشته باشد
پس از تمیز کردن، فرش به طور کامل شسته شده و در سانتریفیوژ ما استخراج می شود.
فرش مرطوب در یک اقدام کنترل شده خشک می شود و به پایان می رسد.
در صورت لزوم می توان لبه ها را ریشه زد و یا حاشیه جایگزین کرد.

ما درک می کنیم که فرش های زیبای شما دارای مکان خاصی در قلب شما و همچنین خانه شما هستند، به همین دلیل است که ما سخت تلاش می کنیم تا از اقلام خود مراقبت کنیم. به علاوه، کار ما به طور کامل بیمه شده و برای آرامش خاطر شما تضمین شده است.

شستشو با بخار
همانطور که تقریبا هر سازنده تولید فرش بزرگ موافق است، بهترین روش تمیز کردن یک فرش شستشو با بخار است، جایی که آب داغ تحت فشار و دمای بسیار بالا به شدت در داخل فرش به طور مستقیم در کف فرش اسپری می شود و به پایه ی الیاف فرش می رسد.
سپس، واحد آب گرم بلافاصله استخراج می شود، مکش کردن تمام خاک که در داخل گیر کرده است که حدود 80 درصد استخراج و 20 درصد از آب باقیمانده میماند، که خشک شدن واقعی حدودا 1-3 ساعت طول می کشد (به یاد داشته باشید – شرایط هواشناسی بد و درصد رطوبت بالا در هوا ممکن است خشک شدن را طولانی تر کنند) بنابراین فرش شما به بهترین وضعیت خود می رسد، به طور کامل sanitized و بی عیب و نقص!

مراحل تمیز کردن
اول از همه، تمیزکننده ما به طور کامل فرش کثیف خود را بررسی می کند و بهترین راه حل را ارائه می دهد
در مرحله دوم، هر لکه خاصی از قبیل بو ، رنگ، باکتری قبل از اسپری بخار برطرف می شود.
در مرحله بعد شستشو کامل صورت میگیرد.
در صورت درخواست مشتری Scotchgard اجرا میگردد حفاظت 100٪ فرش خود از هر لکه بالقوه برای 3-4 ماه آینده
و در آخر روند خشک کرن که حدود یک الی سه ساعت طول میکشد.
پس از آن نه تنها فرش شما بی نقص باقی خواهد ماند، بلکه میکروارگانیسم های بیماریزا نیز نابود خواهند شد و شمع ظاهر اصلی را به دست خواهد آورد.

روش استخراج آب داغ به عنوان بهترین روش تمیز کردن فرش عمیق شناخته شده است. تمیز کردن بخار با توجه به بهره وری بالای آن، مقرون به صرفه است و بیشتر سازندگان فرش به عنوان موثر ترین روش تمیز کردن توصیه می شود.
توانایی بخار برای کشتن میکروارگانیسم ها نیز می تواند عمر فرش را طولانی کند. علاوه بر این، روش تمیز کردن بخار عمیق نه تنها برای تمیز کردن فرش حرفه ای قابل استفاده است، بلکه کارایی آن به تمیز کردن فرش حرفه ای و همچنین تمیز کردن اثاثیه ی حرفه ای، گسترش می یابد.

ویژگی های خدمات ارم فرش
هنگامی که شما با ما ملاقات می کنید می توانید انتظار داشته باشید:

• حذف آلرژن ها – حذف خالص، گرد و غبار و غیره
• حذف لکه های کامل
• تمیز کردن سازگار با محیط زیست
• از بین بردن باکتری ها – استفاده از ضدعفونی کننده های کارآمد
• 100٪ رضایت مشتری تضمین شده است
• راحت تر، نرم تر، به دنبال فرش بهتر است
• زمان کار انعطاف پذیر – 24/7 حتی در تعطیلات رسمی
• قیمت مقرون به صرفه
ما خوشحال هستیم که فرش را به حالت قبلی برگردانیم.
شستشوی خشک
روش تمیز کردن فرش بخار یک راه عالی برای مبارزه با آلودگی است. اما برای انواع پوشش های فرش مناسب نیست. به عنوان مثال، فرش ساخته شده از الیاف طبیعی مناسب برای تماس با آب نیست. در این مورد تمیز کردن خشک فرش یک روش جایگزین است.
تمیز کردن خشک فرش نیز به علت ظاهر تمیزکننده، تمیز کردن پودر نیز نامیده می شود. ترکیب مواد شوینده واقعا شبیه پودر است، اما در واقع در آن میلیونها میکرو فک وجود دارد. اسفنج های کوچک با یک ترکیب خاصی که هر نوع خاکی را تخریب می کند آغشته می شود.

مزایا و معایب پاک کردن فرش خشک
مزیت بی قید و شرط روش تمیز کردن فرش خشک میزان رطوبت محصول تمیز است، هنگام استفاده از این تکنیک، تغییر شکل، “انقباض”، تغییر رنگ یا ظهور لکه های رنگی از ذهن خارج است. در یک کلام، چنین تمیزکاری همه محصولاتی را که نیاز به یک رویکرد ظریف دارند، مناسب می کند: فرش های دست بافت، فرش های ابریشم، فرش های پشمی و …

شستشوی خشک هرچقدر که خوب باشد اما در طرف مقابل شستشوی با بخار قرار دارد که الویت دارد، در تمیز کردن فرش خشک محصول به طور کامل تمیز نمی شود. تمیز کردن فرش خشک می تواند فرش را عمیق و تمام باکتری ها را نابود کند. بنابراین تمیز کردن فرش خشک تنها برای محصولات بسیارظریف مناسب است. اگر نقاشی روی فرش وجود داشته باشد، یک روش ترکیبی امکان پذیر است: تمیز کردن خشک عمومی و درمان آلاینده های موضعی با پاک کننده های لکه.

فن آوری تمیز کردن فرش خشک

• پردازش فرش با یک جارو برقی قوی که می تواند گرد و غباررا از بین ببرد.
• استفاده از مواد پاک کننده به شکل یک اسپری برای 10-15 دقیقه.
• توزیع یکنواخت تمیزکننده خشک در کل منطقه فرش.
• پودر را با یک دستگاه خاص برای تمیز کردن خشک، که مجهز به دو برس چرخنده به سمت یکدیگر است.
• جمع کردن پودر پاک کننده توسط یک جاروبرقی قوی
• حذف لکه ها با استفاده از پاک کننده های لکه.

شستشو ب بخار یا شستشوی خشک
روش تمیز کردن فرش با بخار و استخراج
• قیمت پایین، معقول و مقرون به صرفه – مناسب برای خانواده و ادارات
• با استفاده از دستگاه های قدرتمند قابل حمل و تجهیزات خاص برای انجام پیشرفته ترین تمیز کردن فرش
• استفاده از محصولات با بالاترین استاندارد، سازگار با محیط زیست و 100٪ بی ضرر برای افراد، کودکان، حیوانات خانگی، به غیر از فرش شما!
• با استفاده از آب بیشتر از تمیز کردن فرش خشک – کمی طولانی تر خشک شود، اما عمیق تر تمیز می شود

تمیز کردن فرش خشک
• گران تر – مناسب برای مناطق بزرگ مانند کارخانه ها، شرکت های تجاری و غیره
• با استفاده از تجهیزات بزرگ و سنگین
• استفاده از مواد شیمیایی شدید و قوی – بوی تحریک کننده که توسط افرادی که روی فرش شما نشسته اند، دوست نخواهند داشت
• استفاده از آب کمتر – فرایند تمیز کردن فقط با شستشو فرش به نظر ساده تر می شود، اما گرد و غبار در داخل فرش باقی میماند.

شستشوی منظم فرش
تمیز کردن منظم فرش مهم است. درست همانند لباس، فرش و قالیچه، شستشوی منظم لازم است.
خاک و سنگ های جمع آوری شده علت اصلی کاهش عمر فرش و ایجاد آسیب های مخرب و آسیب های بهداشتی و باکتریایی است، همین امر در مورد اثاثه یا پوشش قالی شما نیز صدق می کند.

ارم فرش
کارخانه قالیشویی ما دارای تجربه بیشتر نسبت به هرکسی در مراقبت ازفرش و مبلمان نرم با ارزش است، بنابراین ما می توانیم برای مشتریان روش های تمیز و ایمنی را استفاده کنیم ما برای بازگرداندن ظاهر فرش های زیبا، به شما اطمینان می دهیم.
اگر میخواهید زندگی جدید را به فرشهای ایرانی ببرید، می توانید با ما تماس بگیرید. ما معتقدیم کارشناسان ما بهترین هستند.
ما همچنین طیف وسیعی از راه حل های پس از درمان را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که فرش های خوب شما پس از تمیز کردن کامل، در وضعیت عالی قرار می گیرند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
اخبار و مطالب
About admin

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

قالیشویی ارم فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با بکار گیری دستگاهای تمام اتوماتیک و کارشناسان با تجربه صنعت فرش و پرسنل خوش برخورد و کاملا اموزش دیده در خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز اماده میباشند

× پشتیبانی واتساپ